Tork® 207001 Wiper/Cloth Combi Roll Dispener - Blue W2
Now:
$44.85
Was:
$70.35
In stock
SKU
TK207001
*Limited Stock. Sorry no backorders.*
Tork® 207001 Wiper/Cloth Combi Roll Dispener - Blue W2
Tork Wiper/Cloth Combi Roll Dispenser W2 System.
Dimensions: W330xH425xD345mm
Qty: Individual Dispenser
*Limited Stock. Sorry no backorders.*
Tork® 207001 Wiper/Cloth Combi Roll Dispener - Blue W2
Tork Wiper/Cloth Combi Roll Dispenser W2 System.
Dimensions: W330xH425xD345mm
Qty: Individual Dispenser
| Brand | Tork® |
|---|---|
| Dispenser Style | Centrefeed Towel |
| Manual or Touchfree | Manual |
| Lockable | Yes |
| Dispenser - Height (mm) | 425mm |
| Dispenser - Width (mm) | 330mm |
| Dispenser - Depth (mm) | 345mm |
| Inner Packaging | Individual Dispenser |
| Unit of Sale | Individual Dispenser |
| Quantity per Carton | Individual Dispenser |
Write Your Own Review