Tork® 456000 Toilet Paper Folded Dispenser T3 - Aluminium
Now:
$41.61
Was:
$68.40
In stock
SKU
TK456000
*Limited Stock. Sorry no backorders.*
Tork® 456000 Toilet Paper Folded Dispenser T3 - Aluminium
Ideal for Small to Medium size washrooms.
Single sheet dispenser.
Stylish aluminium surface.
Size: W148 x H284 x D117mm
Qty: Individual Dispenser
*Limited Stock. Sorry no backorders.*
Tork® 456000 Toilet Paper Folded Dispenser T3 - Aluminium
Single sheet dispenser.
Ideal for Small to Medium size washrooms.
Features:
Portion control and minimises consumer waste.
Easy to top up.
Side window to check content.
Stylish aluminium surface.
Lockable to deter pilferage.
Size: W148 x H284 x D117mm
Qty: Individual Dispenser
| Brand | Tork® |
|---|---|
| Room Capacity | Medium |
| Manual or Touchfree | Manual |
| Lockable | Yes |
| Dispenser - Height (mm) | 284mm |
| Dispenser - Width (mm) | 148mm |
| Dispenser - Depth (mm) | 117mm |
| Inner Packaging | Individual Dispenser |
| Unit of Sale | Individual Dispenser |
| Quantity per Carton | Individual Dispenser |
| Material | Aluminium |
Write Your Own Review

