Tork® 455000 Toilet Paper Mini Jumbo Roll Dispenser T2 - Aluminium
Now:
$76.31
Was:
$119.70
In stock
SKU
TK455000
*Limited Stock. Sorry no backorders.*
Tork® 455000 Toilet Paper Mini Jumbo Roll Dispenser T2 - Aluminium
Mini Jumbo roll dispenser.
Ideal for High Capacity size washrooms.
Stylish aluminium surface.
Size: W316 x H267 x D128mm
Qty: Individual Dispenser
*Limited Stock. Sorry no backorders.*
Tork® 455000 Toilet Paper Mini Jumbo Roll Dispenser T2 - Aluminium
Mini Jumbo roll dispenser.
Ideal for High Capacity size washrooms.
Features:
Side window to check content.
Stub Roll Function.
Stylish aluminium surface.
Lockable to deter pilferage.
Size: W316 x H267 x D128mm
Qty: Individual Dispenser
| Brand | Tork® |
|---|---|
| Quality Tier - Paper | Premium |
| Room Capacity | High |
| Manual or Touchfree | Manual |
| Lockable | Yes |
| Dispenser - Height (mm) | 267mm |
| Dispenser - Width (mm) | 316mm |
| Dispenser - Depth (mm) | 128mm |
| Inner Packaging | Individual Dispenser |
| Unit of Sale | Individual Dispenser |
| Quantity per Carton | Individual Dispenser |
Write Your Own Review


