All Pro XE-HSDFRAP Foam Refillable Dispenser 1L – White
Now:
$32.73
Was:
$51.34
In stock
SKU
SYXE-HSDFRAP
*Limited Stock. Sorry no backorders.*
All Pro XE-HSDFRAP Foam Refillable Dispenser 1L – White
Refillable soap dispenser with a capacity of 1 Litre.
Lockable to deter pilferage.
Manufactured with ABS Plastic.
An Eco-friendly Solution.
Size: 270H x 122W x 110D mm
Qty: Individual Dispenser
*Limited Stock. Sorry no backorders.*
All Pro XE-HSDFRAP Foam Refillable Dispenser 1L – White
Refillable soap dispenser with a capacity of 1 Litre.
Features:
1 litre refillable reservoir.
Large, easy to use button.
Install with Adhesive Backing or Screws.
Lockable to deter pilferage.
Manufactured with ABS Plastic.
An Eco-friendly Solution.
Size: 270H x 122W x 110D mm
Qty: Individual Dispenser
| Brand | Symbio Australia |
|---|---|
| Room Capacity | Medium |
| Manual or Touchfree | Manual |
| Lockable | Yes |
| Dispenser - Width (mm) | 122mm |
| Dispenser - Height (mm) | 270mm |
| Dispenser - Depth (mm) | 110mm |
| Inner Packaging | Individual Dispenser |
| Unit of Sale | Individual Dispenser |
| Quantity per Carton | Individual Dispenser |
Write Your Own Review



